Balta šypsena Jums! Atstatymas per maksimaliai trumpą laiką, priežiūra likiusiam gyvenimui.

Profesionalus burnos higienos atlikimas Kaune

Vienos iš svarbesnių karieso atsiradimo priežasčių yra dantų apnašos ir jose esantys mikroorganizmai.

Norint užkirsti kelią dantų ir dantenų ligoms, būtina atlikti profesionalią burnos ertmės higieną, kurios tikslas - pašalinti minkštąjį ir kietąjį dantų apnašas(akmenis), stabdyti karieso, dantenų ir periodonto ligų atsiradimą, atgaivinti burnos ertmę.

Burnos higienos Kaune procesas 

Profesionalios burnos ertmės higienos metu pacientams atliekamos šios procedūros:

- šalinami dantų akmenys - ultragarsiniu skaleriu, bei minkštos apnašos - naujausiu metodu „Air Flow" sistema. Tai puikus ir neskausmingas būdas nuvalyti tabako, kavos bei arbatos apnašoms. „Air Flow" - stipri oro, vandens ir sodos miltelių srovė, greitai nuvalanti susikaupusias dantų apnašas, net ir sunkiai prieinamose vietose;

- atliekamas danties kietųjų audinių stiprinimas fluoro preparatais;

- atliekamos dantų kaklelių nujautrinimo procedūros;

- dantų valymo ir burnos ertmės higienos būklės kontrolė;

- parenkamos individualios burnos ertmės higienos priemonės;

- paaiškinami burnos ertmės priežiūros bei dantų valymo metodai;

- nustatoma ankstyvoji/grįžtamoji dantų ėduonies stadija.

Profesionalios burnos higienos procedūros atliekamos vieno ar kelių vizitų metu. Ši procedūra turėtų būti atliekama ne rečiau kaip du kartus per metus, nes nuolatinė dantų priežiūra padeda išvengti odontologinių ligų sukeltų problemų.

Vaikams pas burnos ertmės higienistą rekomenduojame apsilankyti maždaug apie 6 metus. Higienistas padės suformuoti gerus higieninius įgūdžius.

Po profesionalios burnos higienos, džiaugsitės komforto ir švaros pojūčiu burnoje.

Jums norisi baltų ar nors šviesesnių dantų? Mes pasiulysim Jums sprendimą.

Kiekvienas iš mūsų nori turėti ne tik sveikus, bet ir baltus dantis. Mūsų klinikoje ši jūsų svajonė gali tapti realybe. Mes Jums siūlome JAV kompanijos DISCUS DENTAL Inc. dantų balinimo medžiagas NIGHT WHITE ir DAY WHITE. Šios balinimo medžiagos yra gavę CE bei ISO kokybės sertifikatus.Tai kompanija, kuri jau daug metų pirmauja šioje srityje JAV rinkoje.

Šiomis balinimo medžiagomis dantis balinti visai nesudėtinga ir tai yra ekonomiškiausias sprendimas. Visos balinimo procedūros atliekamos namuose. Pacientui pageidaujant, dantis galima balinti tiek dieną, tiek naktį. Mūsų klinikoje dantų balinimui padaromos kapos - specialūs loveliai, visiškai atitinkamtys Jūsų dantis, tam naudojama minkšta ir elastinga medžiaga,kuri nesukelia diskonforto burnoje.Vėliau gydytojas paskiria tinkamiausią balinimo medžiagą. Šias dantų balinimo medžiagas labai patogu naudoti, nes jos yra tirštos ir neišteka iš kapų.

Norintiems greito efekto galime pasiūlyti dantų balinimo sistemą „Zoom". Tai yra pažangi ir moksliniais tyrimais pagrįsta balinimo procedūra. Ji yra saugi, efektyvi ir greitai veikianti. Svarbiausias šios balinimo sistemos privalumas yra tas, kad ją naudojant dantys per vieną valandą gali pašviesėti vidutiniškai iki aštuonių atspalvių(o labai dažnai ir iki dešimties - dvylikos atspalvių).